SLUŽBY

 

Nusa Penida je jednou z nejkrásnějších potápěčských lokalit světa, proto je samozřejmostí možnost dojednání denních i nočních ponorů se zkušenými dive mastry. Nepotápěči zde mohou absolvovat dive kurz dle světových norem. Potřebné vybavení, které si nepřivezete s sebou, je možné zapůjčit. Pakliže přístrojovému potápění neholdujete, i pro šnorchlování jsou zde vynikající podmínky díky korálové zahradě nacházející se přímo pod bungalovy, přístupné ze soukromého mola. Můžeme pro Vás i uspořádat půldenní šnorchlovací výlet lodí, kdy se podíváte na vícero lokalit.

K poznávání krás ostrova se nejlépe hodí skútr. Ty lze objednat u nás. Je naprosto bezpečné pohybovat se po Nusa Penidě na vlastní pěst. Pokud byste si na to ale z jakéhokoliv důvodu netroufli, není problém zajistit doprovod anglicky mluvícího průvodce. Pro ty, kteří cestují raději vozem, nabízíme auto s řidičem.

Ať už strávíte svůj den výlety, potápěním, šnorchlováním nebo jen relaxem u bazénu či moře, jistě uvítáte možnost objednání tradiční balijské masáže přímo v resortu.

Stravování si zajišťují hosté sami. K tomu je bezpaltně k dispozici gril a pro klienty ubytované v apartmánu plně vybavená kuchyň. Pro grilování Vám personál poskytne potřebné nádobí. Ve vesnici Toya Pakeh je několik stravovacích zařízení otevřených do pozdních večerních hodin, které nabízejí  tradiční pokrmy místní kuchyně. Pokud by vám chyběla evropská strava, můžete navštívit spřátelený Penida Dive Resort, kde najdete v menu mimo jiné guláš s houskovým knedlíkem.

Orientační ceník nabízených služeb:

Transport – z přístavu a zpět 50.000Rp / osoba
Zapůjčení skútru 80.000Rp
Hodinová masáž 125.000Rp
Prádelna dle objemu prádla